Přeskočit na hlavní obsah

Nedžang Tibetská jóga sebeléčení

ČENAGCANG NIDA
Běžně 328,00  295,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

ČENAGCANG NIDA
ISBN

978-80-7436-140-1

EAN

9788074361401

Nakladatelství

DharmaGaia

Rok vydání

2024

Počet stran

204

Vazba

Vázaná

Jazyk čeština

Zařazení knihy


Nedžang je tibetská jemná léčebná jóga, sestávající ze čtyřiadvaceti jednoduchých tělesných cviků, jež užívají práci s dechem a sebemasáž k otevření jemných kanálů, vyvážení vnitřních energií, uvolnění mysli a blahodárnému působení na vnitřní orgány. Tuto sestavu cviků, jež má kořeny v Kálačakra tantře, po staletí předepisovali tibetští lékaři za účelem zlepšení fyzického zdraví a vitality a v neposlední řadě jako podporu duchovní praxe.
Autor v této knize vysvětluje nedžangové cviky i jejich historický a kulturní kontext. Jóga nedžang přináší prospěch lidem všeho věku, různých tělesných dispozic a různorodého duchovního zázemí a úrovní zkušenosti.

"Mám slabost pro práci dr. Nidy. Je tak opravdová, praktická, neefektní, odvážná a přímočará. Učí nás rozvíjet návyky založené na sebepoznání, jež nám vštěpuje praxe nedžang. Je to velký krok směrem k tomu, abychom se lépe cítili, byli spokojenější a připadali si schopnější a svobodnější. Začněte pečovat o své tělo, jako kdyby to bylo jedno z vašich oblíbených plyšových zvířátek, se kterým jste si hráli a mazlili se s ním jako děti! Užijte si naplno tuhle knížku o nedžangu. Je to dar Tibetu vám, základní příručka péče o sebe sama!"

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...