Přeskočit na hlavní obsah

Pořiďte si druhý mozek

FORTE TIAGO
Běžně 399,00  359,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

FORTE TIAGO
EAN

9788075551894

Nakladatelství

Jan Melvil Publishing

Rok vydání

2023

Vazba

Brožovaná

Zařazení knihy


Poprvé v historii mají lidé okamžitý a snadný přístup k veškerému vědění — zpravidla se nachází jen několik kliknutí myší od nás a mohlo by se zdát, že tato lehká dostupnost nám umožňuje snadnou práci, že se nám díky ní lépe tvoří, učí a posouvá dále. Jaká je realita? Neumožňuje, naopak se díky této dostupnosti často cítíme spíše zahlceni a paralyzování obrovským množstvím informací, názorů a možností, které na nás ze všech stran útočí. Často pak jen ukládáme další a další články, weby a videa na později — abychom se k nim už nikdy nedostali, nebo hůř, aby se jejich obsah z našich hlav v informační záplavě do několika dnů vypařil. Často jsme tak zahlceni množstvím drobných povinností a myšlenek, že na kreativní či efektivní práci, které bychom se rádi věnovali, nám již nezbývá mentální kapacita, čas ani energie. A to je škoda!

Řešení?Pořiďte si druhý mozek. Tiago Forte ve své knize přichází se snadnou a praktickou metodou, díky níž si vytvoříte jednoduchý a přehledný systém poznámek, ve kterém vždy snadno dohledáte, co zrovna budete potřebovat. Navíc vám umožní nahlížet na věci z různých perspektiv, uvolní vám ruce pro vaše kreativní projekty a především — už nikdy nebudete nic začínat od nuly.

Pořiďte si druhý mozek vás krok za krokem provede dvěma jednoduchými systémy, na jejichž základě se naučíte třídit, ukládat a kategorizovat informace a následně s nimi efektivně pracovat. Pomůže vám uspořádat si digitální svět konečně tak, aby vás nezahlcoval a uvolní prostor pro váš tvůrčí potenciál. Zkrátka, všechny užitečné informace budete mít na dosah ruky v moment, kdy je skutečně potřebujete.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...