Přeskočit na hlavní obsah

Jak (ne)čundrovat v Austrálii

KRÁTKÝ VIKTOR
Běžně 350,00  315,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

KRÁTKÝ VIKTOR
ISBN

9788073542580

EAN

9788073542580

Nakladatelství

Šimon Ryšavý

Rok vydání

2024

Vazba

Brožovaná

Počet stran

329

Jazyk čeština

Zařazení knihy


Celá kniha je založená na autorových vlastních zkušenostech, na věcech, které skutečně prožil, na místech, která během svého cestování navštívil, na situacích, se kterými byl nucen se vypořádat během svého pobytu v Austrálii.
Je to příběh jednoho mladého kluka, který po ztrátě své rodiny nevěděl, jak se se svou novou situací vypořádat. Vyřešil ji tedy radikálně. Vybral všechny své úspory a bez jakékoliv přípravy odcestoval na druhý konec světa, co možná nejdále od místa svého hořkého osudu, aby na vše co nejrychleji a nejsnáze zapomněl.
Ocitl se v úplně novém světě, ve kterém byl donucen okolnostmi naučit se místní jazyk a začít se v drsném prostředí na pokraji přežití starat sám o sebe. Čtenář se zde dočte o tom, co vše se mu za jeho tříletého pobytu událo, v jak prekérních situacích se autor s jeho přáteli najednou ocitl i o tom, jak jen o vlásek unikl smrti.
V místy poutavém, místy poučném a občas i humorném čtení se odráží nejen autorova snaha o zapomenutí na minulost, ale hlavně touha po objevování všeho nového, čím ho jeho nový domov obklopoval.
Autorův tříletý pobyt v Austrálii dočasně končí nalezením toho nejcennějšího, po čem vlastně nevědomky stále pátral, jeho nové, životní lásky.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...