Přeskočit na hlavní obsah

Jak investovat Rozhovory s mistry oboru

RUBENSTEIN DAVID M.
Běžně 599,00  539,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

RUBENSTEIN DAVID M.
ISBN

978-80-7252-990-2

EAN

9788072529902

Nakladatelství

Práh

Rok vydání

2023

Počet stran

464

Vazba

Vázaná

Rozměry

240 x 159 x 45 mm

Hmotnost

826 g

Jazyk čeština

Zařazení knihy


Lekce investování pro pokročilé obsahuje rozhovory s největšími osobnostmi ze světa financí. Odhaluje myšlení nejúspěšnějších investorů, z nichž mnozí jen zřídkakdy vystupují na veřejnosti. Co mají nejúspěšnější investoři společného? David M. Rubenstein strávil dlouhá léta rozhovory s nejlepšími investory na světě a zajímal se o jejich pracně získanou moudrost a časem osvědčené zásady, kterými se v praxi řídí, i o nástroje, které k tomu používají. Rubenstein, který působil přes tři desetiletí v extrémně konkurenčním světě soukromých kapitálových fondů, do své knihy zařadil to nejdůležitější, co se dozvěděl o umění a řemeslu investování – od rizikového kapitálu přes nemovitosti, soukromý kapitál a hedgeové fondy až po kryptoměny, nadační fondy, společnosti SPAC, ESG investice a další.

V knize se dozvíte: Jak Stan Druckenmiller v jednom ze svých obchodů shortoval britskou libru se ziskem 1 miliardy amerických dolarů. Jak se ze Sama Zella stal ten nejchytřejší a nejtvrdší investor, jakého svět nemovitostí kdy zažil. Jak se Miku Novogratzovi podařilo za jediný rok vydělat na kryptoměnách 250 milionů dolarů. Jak Larry Fink od nuly vybudoval společnost BlackRock, která nyní spravuje více než 10 bilionů dolarů. Jak se Mary Callahanová Erdoesová vypracovala až do vedení divize managementu majetku J.P. Morgan, kde pro rodiny a jednotlivce z celého světa spravuje více než 4 biliony dolarů. Jak Seth Klarman zdokonalil hodnotové investování, aby pravidelně získával téměř 20procentní čisté výnosy.

Ať už jste ve světě investic nováčky, nebo zkušenými profesionály, tato kniha navždy změní způsob vašeho přistupování k investicím.

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...