Přeskočit na hlavní obsah

Detektivní spolek dam z Marlow

Běžně 330,00  297,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

ISBN

978-80-909066-7-9

EAN

9788090906679

Nakladatelství

I. Mertlová - Dobrá detektivka

Rok vydání

2024

Vazba

Brožovaná

Počet stran

250

Jazyk čeština

Zařazení knihy


První ze série detektivních románů Roberta Thorogooda odehrávajících se v malém britském městečku Marlow. Hrdinkami jsou tři místní ženy, různého věku, různých povah a s různými životními zkušenostmi, které začnou společně řešit případy vražd, ke kterým v tomto klidném a malebném městě na břehu řeky Temže dojde. Podle knihy byl natočen televizní seriál, který měl ve Velké Británii na kanále Drama premiéru na jaře 2024.

K vyřešení případu zvláštní vraždy je zapotřebí zvláštní detektiv…
Judith Pottsové je sedmdesát sedm let a je velmi šťastná. Žije sama v trochu omšelém velkém domě u městečka Marlow. V jejím životě není žádný muž, který by jí říkal, co má dělat nebo kolik smí vypít whisky. Má dokonce ještě práci - sestavuje křížovky do novin.
Jednoho večera, když jako obvykle plave v řece Temži, se stane svědkyní vraždy. Místní policie jí nevěří, tak se rozhodne, že se do vyšetřování pustí sama. Brzy se k ní připojí prostá Suzie, která se živí hlídáním a venčením psů a Becks, dokonalá a upjatá žena místního vikáře. Tak vznikne Detektivní spolek dam z Marlow.
Když je zavražděn další muž, pochopí, že mají co dočinění se skutečným sériovým vrahem. Hádanka, kterou se rozhodly vyřešit, se změní na past, ze které se jim možná už nepodaří uniknout…

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...