Přeskočit na hlavní obsah

Daně z příjmů s komentářem 2024

Běžně 1 099,00  989,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

ISBN

978-80-7554-368-4

EAN

9788075543684

Nakladatelství

Anag

Rok vydání

2024

Zařazení knihy


Tato populárně odborná praktická publikace o daních z příjmů vyšla od roku 2000 již v 18 vydáních. Aktuální devatenácté vydání obsahuje znění zákona o daních z příjmů účinné pro rok 2024.

Kniha byla zpracována jako metodická pomůcka – stručný, ale systematický výklad pomáhá čtenáři zorientovat se v jednotlivých ustanoveních daňového zákona.Úsporné komentáře autorů doplňuje kvalitně zpracovaný přehled přímo související judikatury s precedenční vahou a popisem skutkové daňověprávní skutečnosti a jejího řešení, popř. i s obecnějšími teoretickými závěry. U každého ustanovení jsou uvedeny klíčové pojmy, které jsou v indexu (neboli věcném rejstříku) zařazeném na konci knihy lokalizovány podle svého výskytu v textu zákona výslovně, i z hlediska pojmového obsahu; index zahrnuje rovněž odkazy na související předpisy.

Tuto publikaci ocení a využijí především účetní, daňoví specialisté, právníci a podnikatelé, kteří se daněmi z příjmů ve své profesionální činnosti zabývají, ale i studenti právnických a ekonomických fakult vysokých škol. Umožňuje plnohodnotnou orientaci v příslušných zákonech a je základem pro zvládnutí problematiky daně z příjmů při praktické aplikaci v podnikatelské i legislativní praxi.

Sdílet 0

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...