Přeskočit na hlavní obsah

Bez frází Hrdě za repre

HLAVÁČ JAKUB, PANOVSKÁ ALENA, SUCHAN FRANTIŠEK
Běžně 699,00  629,00  vč. DPH
Skladem
 ks

Autor

HLAVÁČ JAKUB, PANOVSKÁ ALENA, SUCHAN FRANTIŠEK
ISBN

978-80-88644-09-5

EAN

9788088644095

Nakladatelství

BF Media

Rok vydání

2024

Počet stran

400

Vazba

Vázaná

Jazyk čeština

Zařazení knihy


Minulost, přítomnost i budoucnost fotbalového národního týmu. Inspirace přímo od těch, kteří vědí, jak se hraje hrdě za repre.
Obléknout na sebe dres se lvíčkem, utáhnout tkaničky kopaček a vyběhnout na trávník. Hrát za svoji zemi. Za lidi, kteří drží palce. Za repre…
Co umějí na hřišti, to všichni víme. Fotbalisty a fotbalistky národního týmu můžeme vidět v zápasech, radovat se po jejich úspěších, rozebírat jejich nezdary. Ale co každého z nich dovedlo do jejich současné pozice? Jaké nástrahy a těžkosti na ně na jejich cestě čekaly? A jak se s nimi vypořádali? Jakou inspiraci si z jejich přístupu, rozhodnutí i myšlenek můžeme odnést? To vyprávějí svými slovy a v souvislostech v této knize.
Uvnitř naleznete sedmnáct příběhů, sedmnáct rozličných osudů hráčů a hráček, kteří tvořili slavnou minulost, kterým můžete fandit právě teď, nebo na jejichž schopnosti bude národní tým spoléhat v letech příštích.
Každý je jedinečný, každý nabízí zase trochu jiný pohled na svět, v němž se všichni nakonec sešli. Na svět špičkového fotbalu na té nejvyšší úrovni.
Seznam příběhů:
Patrik Berger
Klára Cahynová
Marek Čech
Adam Gabriel
Tomáš Galásek
Ivan Hašek
Adam Hložek
Tomáš Hübschman
Mojmír Chytil
Tomáš Kalas
Vasil Kušej
Simona Necidová
Jan Rezek
Michal Sadílek
Tomáš Souček
Lucie Voňková
předmluva: Miloš Pokorný

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...