Skip to main content
Nově vám doručíme objednávku přes Zásilkovnu!

Nově vám doručíme objednávku přes Zásilkovnu!

Milí zákazníci! S novým e-shopem jsme pro vás vylepšili také naše služby. Nyní máte možnost zvolit si doručení vaší objednávky přes Zásilkovnu.

Posted by Šárka Hakenová on

Protože víme, že možnost doručení zásilky do odběrových míst je pro vás velmi výhodné, rozhodli jsme se navázat spolupráci se společností Zásilkovna.Cena za tuto službu začíná na 65,- za doručení zboží na vámi vybrané výdejní místo nebo Z-box. Cena za dobírku činí 95,- Pro využití této služby stačí, abyste v kroku Doprava a platba zvolili tuto možnost a následně si vybrali výdejní místo, které vám bude vyhovovat. Kromě toho si také můžete nechat zboží doručit do tzv. Z-boxů, které jsou velmi výhodné, protože je jen na vás, kdy si svoji zásilku vyzvednete, stačí vám k tomu pouze mobilní aplikace. Následně jen potvrdíte tlačítkem vybrat výdejní místo a je to!

Pohyb zásilky můžete sledovat v mobilní aplikaci Zásilkovna a o doručení budete informování prostřednictvím e-mailu, SMS zprávy a notifikací v mobilní aplikaci. Věříme, že nyní pro vás bude nákup knih o něco komfortnější a že vás tato novinka potěší.

Loading...

Loading

Error

Searching...