Tip: Knihy nakladatelství Academia nakoupíte se slevou 20 %, knihy ostatních nakladatelů se slevou 10 %.

Čtečka Amazon Kindle 3 WiFi / WiFi +3G

Čtečka Amazon Kindle 3 WiFi / WiFi +3G

Osobní odběr v knihkupectvích Academia (4× Praha, Brno, České Budějovice, Ostrava)
Klikněte pro více informací.

Litujeme, zobrazená kniha momentálně není v prodeji.
Vyberte si jinou ze stejné kategorie:

•Nový vysoce kontrastní E-Ink displej – o 50% lepší kontrast
•Čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy
•Nové, zdokonalené fonty – ostřejší, tmavší fonty
•Nový elegantní design – o 21% menší (proti Kindle2) při zachování 6″ uhlopříčky displeje
•O 17% Lehčí – pouze 241 gramů, váží méně než většina knih
•Výdrž baterie až jeden měsíc – Na jedno nabití můžete číst až jeden měsíc (při vypnuté WiFi)
•Dvojitá kapacita paměti – Pojme najednou až 3500 knih a dokumentů
•Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin.
•O 20% rychlejší otáčení stránek – nepřerušované čtení
•Vylepšený prohlížeč PDF – S vyhledáváním ve slovníku, poznámkami a zvýrazňováním textu
•Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce)
Revoluce ve čtení

Ponořte se do příběhu knihy
Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.Displej jako papír s o 50% lepším kontrastem
Naš nejnovější Kindle využívá nový, vysoce kontrastí E-Ink displej s o 50% lepším kontrastem, pro nejjasnější text a nejostřejší obraz. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Ti, kdo vidí tuto technologii poprvé, se musejí vždy podívat ještě jednou.

Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky
Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Nastavitelná velikost textu
Kindle má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Na výběr jsou také 3 různé styly písma.

Otáčení obrazovky
Kindle podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.
Podpora českých znaků ve všech formátech
Kindle podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např. z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes Wi-Fi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).


Úplně nový design
Lehčí a tenčí – pouze 241 gramů
Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle byla lehčí než kdy předtím – jen 241 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 8,5mm v profilu, padne Kindle dokonale do ruky.

Ergonomický design
Kindle je snadné držet a číst. Navrhli jsme ho pro dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé přirozeně mění pozice a často rádi čtou s knihou jen v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stránek jsou na Kindle umístěny po obou stranách, což vám umožní číst a otáčet stránky v jakékoliv pozici. Nový povrch na zadní straně přístroje je příjemný na dotek a pohodlně se drží

Nikdy se nezahřívá
Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.

Jednoduchý k použití, počítač netřeba
Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, chtěli jsme zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
Kindle je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač.


Obrovská výdrž na baterii – až jeden měsíc
Battery Life of Up to One Month
S vypnutou WiFi vydrží Kidnel na jedno nabití až jeden měsíc. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 3 týdny nepřetržitého čtení. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port
Kindle je dodávám standardně se zásuvkou pro americký trh a mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle z jakéhokoli počítačového USB portu.

Knihy za 60 sekund s vestavěnou WiFi
Získejte knihy za 60 sekund
Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a Wi-Fi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše knihy a časopisy jsou poskytovány přes Wi-Fi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.

Kindle automaticky detekuje blízkosti Wi-Fi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti.
Celá vaše Knihovna bude vážit 241g
Pojme více než 3500 knih
Nepřekonatelný společník na cesty, Kindle váží 241g a pojme až 3.500 knih. Už si nemusíte vybírat, které knihy se vejdou do vašeho kufru. S Kindle můžete mít sebou vždy celou knihovnu.

Archiv zdarma
Automaticky ukládáme kopie Vašich zakoupených knih. Pokud je nechtíc smažete, jednoduše si je znovu stáhněte. Zálohujeme také poslední rozečtenou stranu a Vaše poznámky. Takže po znovu stažení, můžete číst, tam kde jste přestali a Vaše poznámky budou také na svém místě.

Sbírky

Pro snadný přístup k jakékoli knihe, uspořádejte své knihy do sbírek, nebo kategorií. Jednotlivé knihy můžete přidat do několika sbírek, aby organizování a vyhledávání titulů bylo ještě jednodušší. Například, můžete přidat stejnou knihu do své sbírky „Historie“ a také do „mých oblíbených autorů“.


Experimentální funkce
Experimentální kategorie představuje vlastnosti na kterých se i nadále pracuje a které se snaží posunout funkčnost Kindle zase o kus dále.

Čti mi
S funkcí „Text-to-Speech“, může Kindle předčítat anglické noviny, časopisy, blogy a knihy nahlas na vás (pokud to tuto funkci povolí držitel autorských práv). Můžete přepínat mezi čtením a poslechem, aniž ztratíte aktuální stránku. Stránky se automaticky otáčejí, zatímco je obsah předčítán, takže můžete poslouchat bez použití rukou. Vybrat můžete ze dvou hlasů mužský nebo ženský, můžete také upravit rychlost předčítání, tak aby Vám vyhovovala. Jste uprostřed skvělé knihy nebo článku a musíte skončit například kvůli jízdě autem? Stačí zapnout Text-to-Speech a poslouchat na cestách.

Nový internetový prohlížeč
Pro lepší prohlížení webových stránek je nový prohlížeč Kindle založen na WebKit. Nají t informaci kterou hledáte přímo z vašeho Kindle, je teď jednodušší, než kdy jindy. Při použití WiFi je experimentální prohlížení webových stránek zdarma.

Poslech hudby a podcasty
Nahrajte do Kindle své oblíbené MP3 a poslouchejte hudnu na pozadí zatímco budete číst. MP3 soubory můžete rychle zkopírovat z Vašeho PC do Kindle přes USB port.

Kniha Čtečka Amazon Kindle 3 WiFi / WiFi +3G

NakladatelstvíAcomp s.r.o.

Kontaktní formulář

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky zvýrazněné tučně je třeba vyplnit. Děkujeme.

Jméno:
E-mail:
Předmět:
Dotaz:
Chci zasílat novinky e-mailem.
Odhlásit se lze kdykoli kliknutím na odkaz, který je umístěn v patičce každého zaslaného reklamního e-mailu.


Další knihy, které by Vás mohly zaujmout…